Genel İngilizce

İngilizce hızla dünyada en çok konuşulan dil haline geldi ve bu nedenle sürekli gelişiyor. İnternetteki içeriğin sadece % 50’sinden biraz fazlası İngilizce içerik değil. Gerik kalan içerikler İngilizce. Aynı zamanda küresel ve çok kültürlü iş dünyamızda bir profesyonel ise, insanların İngilizce konuşmaları neredeyse bir zorunluluktur. Bu dersin amacı, ihtiyacınız olan tüm dilbilgisi, telaffuz ve yararlı ifadelerle İngilizce konuşulan bir ortamda kendinizi rahat hissetmenizi ve güvenle çalışmanıza yardımcı olmaktır.

Genel İngilizce kurslarımız, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek ve gelecekte size daha profesyonel ve akademik seçenekler sunmak için tasarlanmıştır.

Kurs, farklı seviyelerden oluşan sınıflarla, Başlangıç ​​seviyesinden İleri seviyeye kadar tüm seviyelerde mevcuttur. Temelde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Kursa Genel Bakış
Genel İngilizce  kurslarımız, öğrencilerin tüm becerilerini (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) geliştirmelerine ve İngilizceyi uluslararası bağlamda kullanmak için gerekli olan gramer, kelime bilgisi ve kültürel bilgileri öğrenmelerine yardımcı olur.

Kurs başlamadan önce ingilizce eğitim koçunuzla ingilizce seviyenizi ve size uygun kurs günlerini ve saatlerini belirleyeceksiniz başlıyoruz kursumuza.

Size uygun esnek programlarla pratik, etkili ve doğal iletişime odaklanıyoruz.

Kendinize güveninizi artırmak için yeni dinleme ve okuma becerilerini uygulamanızı saglamak bir diğer hedefimizdir.