Öğretmenlerimiz

Öğretmen yönüyle sizler çok farklı seçenek sunuan Realglobal english bünyesinde bir çok yerli ve yabancı hoca bulundurmaktadır. Hoca belirleme noktasında eğitim koçunuzun tavsiyeleri ve sizlerin ingilizce seviyeniz belirleyici olmaktadır.

Alanında uzman, geçmişleri birçok başarı hikayesi ile dolu olan hocalarımız her bir öğrencinin ihtiyacına göre öğretme metodu uygulamaktadırlar. Örneğin kimileri için  gramer bilgisi öncelikli iken bir başkası için günlük konuşma önem kazanabilmektedir.

İngilizce eğitim koçumuz la belirlenecek olan öğretmen seçiminin sonucunda derslerimiz başlayacaktır. Öğrencinin ihtiyacına göre yerli ya da yabancı öğretmen belirlenecektir.

Tüm Real Global  öğretmenleri, İngilizce’ yi ikinci dil olarak öğretme konusunda nitelikli ve deneyimlidir.  Ayrıca İngiltere, ABD’den  anadili İngilizce olan kişilerin yanı sıra yerli hocalarımızda mevcuttur.

Real Global Eğitimde  öğrenme hedeflerinizi tartışacağız ve onlara ulaşmanıza yardımcı olmak için canlı çevrimiçi derslerinizi uyarlayacağız.

Özel İngilizce dersleri interaktif ve ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ve normal bir okulda olduğu gibi, tamamlamanız gereken ödevler de var. Bu, öğreniminizi ödediğiniz ders süresinin ötesine uzatmanıza yardımcı olur ve öğretmeninize İngilizce dil becerilerinizi değerlendirme fırsatı sunar.

Öğretmeniniz, ilerlemeniz hakkında sizi bilgilendirecek ve düzenli ilerleme raporları ve geri bildirim sağlayarak öğrenmenizle motive olacaktır.