Online Yaz İngilizce Kursları

Yaz boyunca Real Global Education , 6-8 öğrenci için sanal mini gruplar ve pazartesiden cumaya esnek zamanlarda isteğe bağlı bire bir özel dersler düzenlemektedir. Öğrencilerin İngilizce seviyeleri test edilir ve seviyelerine göre uygun sınıflara yerleştirilir. Etkileşimli sanal mini gruplar her Pazartesi başlar.

Çocuğunuzun özgüvenini oluşturmak için etkileşimli bir öğrenme macerası

Yaz kurslarımız öğrencilerin hayal güçlerini harekete geçirecek, böylece İngilizce dil becerilerinin ötesine geçen bir güvenle kendilerini ifade edebilecekler. Çocuğunuz, dijital bir dünyada yaratıcı düşünmeyi teşvik eden heyecan verici bir dizi pratik ve zorlayıcı görev üzerinde çalışacaktır.

 

İngilizce Yaz Okulu. İstediğin zaman. Herhangi bir yer.

Yaz planlarınızın nasıl değişeceğinden emin değil misiniz? Çocuklar ve gençler için modüler İngilizce kurslarımız, tatiliniz boyunca yapmaya karar verdiğiniz her şeye uyabilir. Nerede olursan ol.

 

Karıştırılacak ve eşleştirilecek dört modül

 

Bu yaz, bir haftalık dört modül sunuyoruz. Her biri bağımsız bir çalışma birimidir, bu nedenle çocuğunuzu planlarınıza ve bütçenize uygun modüllerden sadece birine veya herhangi bir modül kombinasyonuna kaydedebilirsiniz.

 

Tamamen çevrimiçi Kurslar

 

İngilizce yaz kurslarımızın tamamı çevrimiçi olacak. Bu, herkesi güvende tutmaya yardımcı olacak ve size her yerde olma özgürlüğünü verecektir. İster evde ister şehir dışında olun, ihtiyacınız olan tek şey bir dizüstü bilgisayar ve güvenilir bir internet bağlantısıdır.