Yazılar

Yurtdışı Size Geliyor

İngilizce hızla dünyada en çok konuşulan dil haline geldi ve bu nedenle sürekli gelişiyor. İnternetteki içeriğin sadece % 50’sinden biraz fazlası İngilizce içerik değil. Gerik kalan içerikler İngilizce. Aynı zamanda küresel ve çok kültürlü iş dünyamızda bir profesyonel ise, insanların İngilizce konuşmaları neredeyse bir zorunluluktur. Bu dersin amacı, ihtiyacınız olan tüm dilbilgisi, telaffuz ve yararlı ifadelerle İngilizce konuşulan bir ortamda kendinizi rahat hissetmenize ve güvenle çalışmanıza yardımcı olmaktır.
Ne öğreneceğim?
Konuşma
Toplantılar, görüşmeler ve sunumlar gibi çeşitli iş koşullarında etkili iletişim kurmak
Bir işe başvurmak ve kendinizi mülakata hazırlamak için
Çalışma dünyasına odaklanarak dilbilginizi ve kelime bilginizi geliştirmek
Farklı alanlardaki diğer profesyonellerle iletişim kurmak için
Bu bölümde, başlangıç seviyesinden (CEFR seviye A1) ileri seviyeye (CEFR seviye C1) kadar tüm seviyeler için geniş bir okuma, dinleme ve dil pratiği aktiviteleri bulacaksınız. Videolar, sesler, makaleler, hikayeler ve oyunlar var.
Günlük İngilizce bilginizi ve sosyalleşmek için ihtiyacınız olan dili geliştireceksiniz. Ayrıca anlama becerilerinizi geliştirecek ve kelime bilginizi geliştireceksini
Video
İngilizce YouTube videolarını izlemekten hoşlanıyor musunuz? Orta ve ileri düzeyde İngilizce öğrenenler için özel olarak seçilmiş videolarımızı izleyin.
Dinme
Çok çeşitli konularda ilgi çekici ve ilginç ses kayıtlarını dinlemek ister misiniz? Orta ve ileri seviyedeki öğrenciler için ses kayıtlarını dinleyin.